Skip links

نصب و راه اندازی پکیج ویتور

شرکت ویتور یکی از پر سابقه ترین تولید کنندگان قطعات اسانسور در دنیا می باشد وحتی بسیاری از پک های معروف دنیا از قبیل کانه. میتسوبیشی و … قطعات خود را برای ساخت به شرکت ویتور سفارش داده و این شرکت قطعات مورد نظر را با برچسب اروپای غربی – آلمان ارائه می دهد.

مشکل اساسی اکثر پک های خارجی موجود در ایران از گذشته تا به حال بخصوص در سالهای اخیر با توجه به تحریم ها و افزایش قیمت ارز ، تامین قطعات و خدمات پشتیبانی در صورت خرابی و از کار افتادن آسانسور ها بوده و از کار افتادن آسانسورها و تجهيزات به مدت طولاني و تحمیل هزینه گزاف به استفاده کنندگان، از جمله معایب آن می باشد .

نمونه بارز آن، شرکت هایی می باشد که سوابق انها در مورد پشتیبانی از سندیکای اسانسور قابل رجوع می باشد.

لذا شرکت سما آسانبر با توجه با تجربه سالیان گذشته ، برای ساختمان های مرتفع، هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان های خاص، پک ویتور ایتالیا را پیشنهاد می کند ؛ که در بر گیرنده کیفیت بالا، لوکس بودن، قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن می باشد.

همچنین شرکت ویتور آلمان قطعات اصلی آسانسور مانند درب ،پاراشوت ،کفشک، گاورنر، بافر و … را به مدت سالیان دراز به کل دنیا و از جمله ایران به صورت منظم و کثیر صادر می کند.

بنابراین کلیه قطعات یدکی پک ویتور در ایران موجود است واین مزیت عمده این آلمان نسبت به سایر برندهای وارداتی می باشد.

برای اقتصادی شدن قیمت پک شرکت ویتور، پیشنهاد دیگر این مجموعه بدینصورت است که قطعات اصلی مانند موتور، ریل، درب، پاراشوت، بافر و کفشک از مجموعه ویتور تامین گردد و سایر قطعات مانند کابین، تابلو و اقلامی مانند سیم های داخل چاه از بهترین برندها ی ایرانی باشد که قیمت به صورت مطلوبی کاهش پیدا می کند.

پیام بگذارید