انتخاب آسانسور

آسانسور با کیفیت و ایمن
آسانسور خوب از دیدگاه مسافرین آسانسور :

آسانسور خوب حرکتی نرم دارد و این امر ارتباط مستقیم با تابلو فرمان آسانسوردارد ، اگر درایو  تابلو فرمان close loop  باشد ، حرکت آسانسور به مراتبط نرم تر از تابلو فرمان با درایو  open loop است .

آسانسور خوب و بدون لرزش ، نیاز به ریل گذاری دقیق و صحیح دارد و به همین خاطر است که مهارت تکنسین های نصاب و راه ا انداز آسانسور شرط موفقیت یک شرکت در جلب رضایت مشتری است .

آسانسور خوب از نگاه مصرف کننده ، ظاهری زیبا و تمیز ( ارتفاع درب و سقف کابین بلند ) شستی داخل کابین دارای LCD نمایشگر فیلم ، درب های اتوماتیک دارای روکش استیل و روشنایی مناسب داخل کابین است .

کابین لوکس

آسانسور خوب از دیدگاه کارفرما :

آسانسور خوب نیاز به قطعات با کیفیت و مطابق استاندارد در عین حال نصب و راه اندازی صحیح دارد که این امر منوط به میزان تجربه و اعتبار شرکت پیمانکار آسانسور میباشد .

مواردی از قبیل موقعیت جغرافیایی ، منطقه ای و …. در قیمت ساخت یک  ساختمان و به مراتب بودجه ای که برای تهیه آسانسور تعیین میگردد در انتخاب یک آسانسور موثر است ، لیکن یک مشاوره درست به کارفرمایان این حق را میدهد که با توجه به بودجه اخذ شده جهت نصب آسانسور بتواند بهترین قطعات را برای تامین آسانسور خود انتخاب کند.

خدمات پس از فروش در راستای حفظ کیفیت و ایمنی آسانسور یک امر بسیار مهم است که باید توسط شرکت معتبر انجام پذیرد : به طور مثال یک ماشین بسیار گران قیمت و با کیفیت را فرض کنید که با کارکرد 25 هزار کیلومتر در 6 ماه به سرویس دوره برده نشود و اقلام تعویضی و تست را چک نکنند ، آن ماشین نه تنها کیفیت خود را از دست میدهد بلکه هزینه هایی مازاد بر هزینه های اندک خدمات پس از فروش را برای مشتری به بار میاورد.